Test Test Test Test

Lumepuhur Bergen -30% alega 623eur

VIDEOREGISTRAATORID sõidukitesse

Autosalvesti ehk videoregistraator ei ole vajalik mitte ainult selleks, et tuvastada liikusõnnetuses süüdlast, vaid see täidab ka muid ja märksa meeldivamaid ülesandeid: vahel märkame teel olles mõnda koomilist situatsiooni - näiteks peatus kord foori taga kipsis jalaga mootorrattur, kuid enne kui õnnestus taskust telefon välja õngitseda, süttis roheline tuli ja meie teed läksid lahku...

Pildil: pööratava objektiiviga autosalvesti.

Vasakule-paremale poole kuni 90º pööratavast objektiivist on kasu, kui soovite jäädvustada sündmusi sõiduki kõrval.

 

 

 

 

Palju ootamatuid, ohtlikke, koomilisi või lihtsalt huvitavaid situatsioone võib leida aga Venemaal videoregistraatoriga filmitute hulgast: kuidas sattus tank T90 täiskiirusel autoteed ületama  või kuidas loomad käituvad arukamalt kui teised liiklejad: vt. seda

Videoregistraator pakub seega suurepäraseid võimalusi salvestada ootamatuid sündmusi, neid teistega jagada ning enda jaoks talletada. Vahel võib see väike investeering aga hoida kokku märkimisväärseid kulusid õigusabile ja aidata saada hüvitist avarii põhjustajalt.

Siinkohal vajab märkimist, et mitte kõik videoregistraatorid ei "näe" pimedas ühtmoodi hästi. See sõltub eelkõige sensorist, pilditöötlustarkvarast ning protsessori võimekusest.

On ka selliseid autosalvesteid, mis saavad hakkama reisikaamera, tagurduskaamera ja navigaatori ülesannetega. Millest aga videoregistraatori valiku tegemisel lähtuda, sellest täpsemalt siin

Kõik allolevad videoregistraatorid salvestatavad kuni 32GB (enamuses mikro SD) mälukaardile, vajalik klass 6 või kiirem (ei ole komplektis)

Meilt leiate parima valiku videoregistraatoreid oma hobi- või pereautosse, taksosse, kaubikusse või rekkasse.


 

 

C600 on eriti väikeste mõõtmete ja 120-kraadise nägemisnurgaga FullHD autosalvesti. Öise nägemise võimekuse tagavad lisaks tundlikule sensorile 12 infrapunadioodi. Funktsioonid kattuvad X3-ga, puudub HDMI väljund ning taskulambi funktsioon.

Tehnilised parameetrid

Hind 69.- (norm. 115.-)

-> Soovin tellida


UUS! M01 ühildab endas tahavaatepeegli ning 120-kraadise vaatenurgaga 1280x720 pic. resolutsiooniga videoregistraatori. Autosalvesti saab kinnitada otse auto tahavaatepeeglile, nõnda et ülejäänud esiklaasil ei ole juhi vaatevälja häirivaid seadmeid.

Salvestab kuni 32GB TF-mälukaardile. Infovoog kuni 130MB/s.

Liikumissensori funktsiooniga toimub salvestus 1-minutiliste lõikudena kuni liikumise lõppemiseni. Fotofunktsioon, resolutsioon 2048x1536.

Hind 89.-

-> Soovin tellida


 

P9000 on eeltoodud FullHD mudelitest parima pildikvaliteediga pimedas filmimisel. Selle kaamera väga kasulikuks eripäraks on vasakule-paremale kuni 90 kraadi ulatuses pööratav lainurkobjektiiv, mis võimaldab jäädvustada huvitavaid sündmusi ka auto kõrval. Kui olete reisile minnes videokaamera maha unustanud, siis selle autosalvestiga ei jää teil fotod ega reisivideod tegemata - autost lahkudes saate salvesti kiirkinnitusest vabastada ja mugavalt kaasa võtta. Lisafunktsioonidena näotuvastus ja naeratuse tuvastus. Ka randmerihmale on mõeldud - selle jaoks on olemas kinnitusaas.

Tehnilised parameetrid

Hind 99.- (norm. 149.-)

-> Soovin tellida


 

X3000 on 2 kaameraga videoregistraator: üks kaamera salvestab auto ees teel toimuvat, teine madalama resolutsiooniga kaamerasilm aga jälgib salongis ja auto taga juhtuvat. GPS-sensor salvestab kaardile liikumistrajektoori ja sõiduki kiiruse ning hiljem videot arvutist vaadates on video kõrvale kuvataval kaardil näha sõiduki hetkeline asukoht ning liikumissuund. Kaart toimib ka Eestis.

 Videoregistraator X3000

Videoregistraator X3000 on parim lahendus taksojuhtidele ja ühistranspordi juhtidele võimalike lahkarvamuste lahendamisel sõitjatega - videol talletub lisaks pildile ka heli ning kaasas olev tarkvara fikseerib trajektoori läbimise kuupäeva ja kellaaja. Video vaatamisel jookseb kaasasoleva programmi vaateaknas sünkroonselt pilt mõlemast kaamerast, heli, kaart, liikumistrajektoor, sõiduki kiirus, G-jõud, kuupäev ja kellaaeg.

Tehnilised parameetrid

Hind 105.- (norm. 156.-)

-> Soovin tellida


 

UUS! DH-3000E eeliseks eelnevate mudelite ees on suur ja selge monitor, Full HD salvetus esikaameraga ning 720p salvestus eraldi juhtmega ühendatava tagakaameraga, mida saab kasutada ka tagurduskaamerana.

GPS sensori abil saavad lisaks videole salvestatud asukoha koordinaadid ning sõiduki liikumiskiirus. H264 videoformaat võimaldab salvestiste jätkumist üleminekupausideta ning sissehitatud G-sensor võimaldab talletada kõik G-jõud.

Hind 149.-

-> Soovin tellida


 

X7 on suure 7" monitoriga navigaator-videoregistraator. Navigaatori menüü on eestikeelne ja sisaldab värsket eesti kaarti. Salvestab 720P resolutsiooniga ka navigeerimise ajal ning täidab suurepäraselt navigaatorile pandud ootusi nii kodus kui võõrsil.

Lisavõimalusena saab ühendada tagurduskaamera (20eur), mis võimaldab reisil olles haagisel või haagissuvilal silma peal hoida.

Tehnilised parameetrid

Hind 129.-  (norm. 220.-)

-> Soovin tellida