Test Test Test Test

Lumepuhur Bergen -30% alega 623eur

Biomeetrilised lukud

ETV Kapitali saates (04.aprill) olid teemadeks lukud ja turvalisus. Muuhulgas räägiti ja näidati Kodufalckis müügil olevaid biomeetrilisi e. näpujäljelukke. Klikkige saatelõigul 12:20 minutit.


 

Unustagem võtmed - biomeetrilised ehk sõrmejäljelugejaga ehk näpulukud toimivad unikaalse "võtmega", mis on igaühel alati kaasas - sõrmejäljega. Luku aktiveerimiseks piisab sõrme asetamisest skannerile. Lukus peituv arvuti võrdleb skanneeritud sõrmejälge mälus olevatega ning, tuvastanud selle identsuse, aktiveerib lukumehanismi. Kogu protsess kestab vähem kui 1 sekund. Tänu arenenud tehnoloogiale on lukkude kasutamine mugavam kui varem - sõrme ei pea enam asetama skannerile väga perfektselt ja alati ühes positsioonis - sõrm ei pruugi olla skanneri lugeja keskel, võib olla ka veidi viltu ja kaldu. Probleeme ei teki ka väikeste 5-6 aastaste mudilaste sõrmejälgede skanneerimisega. Lukud on reeglina autonoomse toitega (4 AA patareid kestavad reeglina 1 aasta või kauem) ja sõltuvalt mudelist on avatavad lisaks sõrmejäljele ka PIN-koodi, kaardi või mehaanilise võtmega. Täiuslikeim mudel annab kasutajatele ka ingliskeelseid hääljuhiseid ning võimaldab kaasasoleva arvutiprogrammi vahendusel seada kasutajatele kellaajalisi piiranguid, sobides seetõttu hästi kontoritesse ja tööstusobjektidele.

Näpulukku on eriti mugav paigaldada uuele uksele, sest lukkudel on kaasas oma korpus, mis ei ühti enamkasutatava Assa/Abloy korpuse mõõtmetega.

On veel üks hea uudis: saabus uus mootorlukuga mudel, mida saab kasutada ukse lisalukuna. Mudelitega saate tutvuda ja värskeima info uute biomeetriliste lukkudekohta saate Aldermani kontorist.

 

Sobivat lukku valides soovitame pöörata tähelepanu järgmistele parameetritele: loe lisaks

Hind 329.-

  

A6600-98 on elegantse disaini ja töökindla ehitusega lihtsalt kasutatav lukk eramutele ja väiksematele büroodele-töökodadele, kus ei ole kõrgendatud turvanõudeid. Loe edasi

Soovin tellida

 


 

 

 

 

 


Hind 359.-

  

A6600-98B ülemisega sarnane, kuid link on lukukorpusest eraldiseisev. Lukukorpus on snepperlukk-tüüpi sulguriga.

Soovin tellida

 

 

Hind 359.-

  

A6600-86 on modernse disaini ja töökindla ehitusega lihtsalt kasutatav lukk eramutele ja väiksematele büroodele-töökodadele, kus ei ole kõrgendatud turvanõudeid.

Loe edasi

Soovin tellida

 

 


 

Hind 369.-

  

AL100 on elegantse disainiga väga mugav lukk kodu- ja kontorikasutajatele, kus ei ole kõrgendatud turvalisusnõudeid.

Loe edasi


Hind 455.-

  

AL2000 on väga laialdaste kasutusvõimalustega kõrgendatud turvanõuetele vastav lukk luksuslikele eramutele, suurtele büroodele, hotellidele, pankadele, arhiividele jt. asutustele. Võimaldab anda kasutajatele erinevaid kellaajalisi õigusi, vaadata logifaile jms.

Loe edasi 


Hind 530.-

  

AT50 - läbipääsusüsteem ettevõtetele, mis võimaldab anda kasutajatele erinevaid õigusi, arvestada tööaega, ühildada sõrmejäljega näopilti jms.

Loe edasi