Test Test Test Test

Lumepuhur Bergen -30% alega 623eur

Videovalveseadmete valik

   
 kuppelkaamerad autosalvestid boxkaamerad
KuppelkaameradAutosalvestidBox-kaamerad boxkaamerate-objektiivid spioonikaamerad ir-välikaamerad
Boxkaamerate objektiividSpioonikaameradIR-välikaamerad juhtmevabad-kaamerad ptz-kaamerad salvestid
Juhtmevabad kaameradPTZ kaameradSalvestid salvesti-kaamerakomplektid wifi-network-camera audio-video-tarvikud

Salvesti+kaamerate

komplektid

IP-kaameradAudio/Video tarvikud


 

 

 

Videovalveseadmed

Otsid soodsaid videovalveseadmeid?

Korralik valvesüsteem on jätkuvalt investeering, mis aitab vargusi ennetada ja nendest tekkivat kahju vähendada. Vargusest tekkinud kahju võib aga olla oluliselt suurem kui on korraliku valvesüsteemi maksumus.

Kui te pole valvekaamerate ega salvestitega varem kokku puutunud, kuid soovite valvesüsteemi hankida ja (ise) paigaldada, tutvuge meie soovitustega sobivate parameetrite ja funktsioonidega toodete leidmiseks:  

salvestusseadmed ja valvekaamerad

Falck Koduteenused tootevalikus on suur hulk erineva keerukuse tasemega videovalvesüsteeme suvilasse, eramusse, kontorisse ja tööstusobjektidele, millest lähemalt allpool.

Soodsad valvekomplektid isepaigaldajatele.

 

 soodsad valvekomplektid isepaigaldajatele

Komplekti hind: 345 EUR

-> Soovin tellida

TB-WT804 on loodud ajutise iseloomuga objektide kiireks ja minimaalseid kulutusi nõudvaks valvestamiseks, aga samuti kodukasutajatele puukuuris või aianurgas toimuval silma peal hoidmiseks. Seade võimaldab mugavalt ja juhtmevabalt jälgida toimuvat läbi nelja kaamera teleri või monitori vahendusel. Komplekti tervikuna või iga kaamerat eraldi on võimalik ühendada ka salvestiga (igal kaameral on lisaks saatjale ka video- ja audioväljund). Kaamerate saatekaugus otsese nähtavuse piirkonnas on ca 100m.  Iga kaamera on varustatud autonoomse 12V toiteplokiga. Tehnilised parameetrid


 

 


 digitaalne-salvesti

DVK-6304S-AS komplekti kuuluv uusimat salvestusformaati H.264 kasutav digitaalne salvesti talletab sündmused kuni 1TB kõvakettale kõrge eraldusvõimega D1 kvaliteediga ning internetiühenduse olemasolul on võimalik talletada häiresalvestised ka netiserverisse.

Salvestisi on võimalik otsida ja vaadata kuupäevaliselt, kellajaliselt ja sündmustepõhiselt  isegi reisil olles läbi mobiiltelefoni. Vajadusel on võimalus asendada komplekti kuuluvad baastasemel kaamerad profikaameratega, s.h. pööratavate kiirkaameratega (RS-485 liidesega juhtitavad).

Komplekti kuulub: salvesti DVK-6304S, 4 tk IR kaamerad (nähtavus öösel kuni 20m) koos universaalse kinnitusjalaga, ühendusjuhtmed 4x15m ja toiteplokk. Loe lähemalt

digitaalne salvesti komplekt

Komplekti hind  315 EUR

-> Soovin tellida

 

 

salvestusseadmed